تعویض باتری سرفیس پرو 4

تعویض باتری سرفیس پرو 4 شاید عاقلانه ترین کاری می باشد که شما بعد از عدم امکان تعمیر برای این باتری باید انجام بدهید تا سلامت و کارایی این قسمت از دستگاه و دیگر قسمتهای سخت افزاری سرفیس خود را حفظ نمایید.

در نمایندگی سرفیس تمامی قسمت های مختلف سخت افزاری این دستگاه با استفاده از ابزار و تجهیزات بسیار به روز و پیشرفته و پس از تست و عیب یابی اولیه تعمیر می شوند. پس از عملیات تعمیر به شما گارانتی رسمی و معتبر نیز داده می‌شود تا بتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل از خدمات این مرکز به صورت کاملاً رایگان استفاده کنید.

تعویض باتری سرفیس پرو 4

سرفیس پرو ۴ به عنوان یکی از محصولات پرطرفدار در میان سرفیس ها شناخته می شود و کاربران بسیاری در داخل کشور ما نیز برای خرید این محصول و استفاده از آن با توجه به امکانات بسیار زیادی بر روی آن قرار داده شده است اقدام نموده اند.

باتری های سرفیس به عنوان یکی از نقاط قوت این محصولات شناخته می شوند که از ظرفیت های مختلفی استفاده می‌کنند و کاربران شاهد کارایی و شارژدهی بسیار بالای این باتری ها هستند.

در صورتی که باتری سرفیس شما به دلایل مختلف از جمله عدم مراقبت و نگهداری درست دچار مشکلات سخت افزاری شده باشد و کارایی مناسب و البته شارژدهی مناسب روی دستگاه شما نداشته باشد باید برای تعویض آن با باتری اصلی و اورجینال اقدام نمایید.

تعویض باتری سرفیس پرو 4 باید حتماً توسط افراد متخصص در این زمینه انجام بگیرد تا صدماتی به دیگر قسمتهای سخت افزاری سرفیس شما وارد نشود. این نکته را هم در نظر داشته باشید که استفاده از باتری های اصلی و اورجینال می‌تواند ضمانت کاملی برای حفظ سلامت و کارایی دستگاه شما پس از مدت زمانی باشد.

تعویض باتری سرفیس پرو 4

چرا باتری فیک نخریم؟

زمانی که باتری سرفیس شما دچار مشکلات و خرابی می شود قطعاً باید راه‌حلی برای آن پیدا کنید و برای تعمیر و تعویض باتری سرفیس پرو 4 اقدام نمایید.

در صورتیکه قسمتهای اتصال باتری دچار مشکل شده باشند شما به راحتی به صورت ابزار و تجهیزات بسیار به روز و پیشرفته که در نمایندگی سرفیس تهیه شده است می توانید این مشکلات را برطرف نموده و سلامت و شارژدهی باتری سرفیس خودتان را دوباره به دست بیاورید. اما در صورتیکه این مشکلات وجود نداشته باشد و باتری شما سوخته باشد و یا به صورت کامل کارهای خود را از دست داده باشد باید برای تعویض باتری سرفیس پرو 4 با یک باطری اصلی و اورجینال اقدام کنید.

با توجه به اینکه باتری سرفیس ها نیز با توجه به قیمت بسیار بالای خود دستگاه دارای قیمت اقتصادی بالایی هستند بهتر از کاربران در هنگام خراب شدن باتری دستگاه خودداری می‌کنند تا از باتری‌های فرعی و فیک استفاده کنند که این موضوع می‌تواند در کوتاه مدت باعث می شود تا شما نیاز داشته باشید از یک باتری اصلی و اورجینال به باتری فردی استفاده کنید و در بلند مدت باعث می‌شود تا صدمات بسیار زیادی به قسمت سخت افزاری دستگاه شما نیز وارد شود.

تعویض باتری سرفیس پرو 4

پس به عبارتی می‌توانیم بگوییم شما با خرید یک باتری فرعی و فیک علاوه بر این که هزینه‌های چند برابری را بر دوش خود می گذارید ممکن است باعث خراب شدن قسمت های اصلی و سخت‌افزاری سرفیس خود نیز شوید. پس در صورتی که قصد تعویض باتری سرفیس پرو 4 را دارید حتماً آن را با یک باطری اصلی و اورجینال که در نمایندگی رسمی این برند در ایران با ضمانت نامه کتبی و معتبر در اختیار شما قرار می گیرد تعویض نمایید.

دلایل خراب شدن باتری سرفیس ها

دلایل مختلفی در خراب شدن باتری سرفیس ها و تعویض باتری سرفیس پرو 4 موثر هستند که در برخی از آنها کاربران مقصر بوده و در برخی دیگر نیز کاربران هیچ نقشی ندارد.

در صورتی که طول عمر مفید باتری سرفیس شما به پایان برسد قطعا شاهد کاهش شارژدهی آن و کاهش راندمان و کارایی باتری در مدت زمان های مشابهی که قبلاً شارژدهی بر آن داشته است خواهد بود. در این مورد معمولاً کاربران نیز تقصیری ندارد اما با توجه به عدم رعایت کردن برخی از نکاتی که می‌تواند باعث افزایش طول عمر باتری سرفیس شود می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

در برخی از موارد نیز کاربران با استفاده از شارژرهای نامناسب و یا جریان برق نامناسب و البته خراب کردن سوکت شارژ و همچنین استفاده مداوم دستگاه در حالت شارژ نکات دیگری که در قسمت های نرم افزاری می شود به آنها اشاره کرد باعث می‌شوند تا راندمان و کارایی باتری کاهش پیدا کرده و برای تعویض باتری سرفیس پرو 4 نیاز داشته باشیم که از باطری های اصلی و اورجینال استفاده کنیم.

علاوه بر تعمیر قسمت های مختلف سخت افزاری سرفیس ها شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین و پشتیبانی مرکز در ارتباط بوده و تمامی سوالات خود را در مورد تعمیر و تعویض خدمت های مختلف سخت افزاری سرفیس ها به عنوان محصولات کاملا لاکچری بپرسید.

Rate this post

مطالب اخیر

این مرکز با هدف اولیه برطرف کردن تمامی مشکلات کاربران در زمینه ی استفاده از انواع مدل های مختلف سرفیس مایکروسافت تاسیس شده است.

آدرس ما

خیابان ولیعصر – تقاطع طالقانی

مجتمع نور تهران واحد 8093

88228701 – 88228799

88228861 – 88228865

ما را دنبال کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید