بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4

هرچند سرفیس پرو 4 به عنوان یکی از نسخه های بی نظیر مایکروسافت در زمینه تولید لپ تاپ شناخته می شود اما نکات مختلفی در مورد این محصول از جمله بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4 که در این مطلب به آن می‌پردازیم باعث شده است تا مشتریان تردیدهایی در مورد خرید این محصول داشته باشند.

البته کسانی که سرفیس پرو 4 برای استفاده های مختلف خریداری کردند و در حال استفاده می شوند به ناچار مجبورند در صورت روز مشکلات مختلف، هزینه ها را برای این محصول و تعمیر آن که گاهاً بسیار بالا نیز می باشد بپردازند.

 

بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4 چیست ؟

بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4

قطعاً همه افراد در نگاه اول با شنیدن نام سرفیس توجهشان به قیمت بالا و همچنین امکانات بی نظیری که در این دستگاه قرار داده شده است معطوف می‌شود.

شرکت مایکروسافت با تولید سرویسها و روی کار آوردن سرفیس پرو 3 توانست نگاه های جهانی را به سمت خود جذب نماید که این موضوع با ارائه سرفیس چهار شکل بهتری به خود گرفت.

سرفیس پرو ۴ علاوه بر یک نمایشگر لمسی بسیار ویژه با کاربری جذاب، امکانات مختلفی مانند قلم قابلیت های مختلف را در خود جای داده است.

اما بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4 را میتوان مربوط به مشکلات باتری این مدل دانست.

در بسیاری از نسخه ها مشکلاتی که باتری این لپ تاپ به وجود می آورد باعث می شود که دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شده و کاربر دیگر نتواند آن را روشن نماید.

زمانی که کاربر با هم که مشکلی روبرو می شود، دغدغه های بسیاری برای به وجود می‌آید که باعث می شود که یکی از مراکز برای تعمیر و برطرف کردن مشکل خود مراجعه نماید.

با توجه به این که این امر یک کار کاملاً تخصصی است بسیاری از مراکز توانایی تشخیص دلایل خراب شدن باتری و همچنین خاموش شدن کامل دستگاه را نداشته و ممکن است با باز کردن دستگاه و صدمه زدن به قسمتهای مختلف سخت افزاری آن هزینه‌های دو چندانی را بر روی دوش مشتریان بگذارند.

به همین دلیل نمایندگی سرفیس در تهران اقدام به تعیین یک بخش خاص برای برطرف نمودن این مشکل با استفاده از نیروی فنی متخصص و دستگاهها و ابزار بسیار پیشرفته و به روز نموده است.

پس در صورت بروژ مشکلات این چنینی برای لپ تاپ سرفیس پرو 4 خود حتماً به نمایندگی سرویس مراجعه نمایید تا راه حل هایی که در ادامه برای شما آورده می شود، برطرف شدن مشکل مورد نظر اجرا شود.

 

برطرف کردن بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4

باتری یکی از مهم‌ترین اعضای تشکیل دهنده لپ تاپ از جمله مدلهای مختلف سرفیس است.

زمانی که باتری سرفیس پرو 4 مشکل شده و دستگاه به صورت کامل خاموش شود با استفاده از دستگاههای پیشرفته و مخصوص میتوان با شک دادن به باتری، لپ تاپ را به صورت مقطعی روشن نموده تا کاربران بتوانند از آن استفاده نمایند.

اما این موضوع کاملاً مقطعی بوده و به محض اینکه باتری دستگاه به انتهای شارژدهی خود برسد، لپ تاپ دوباره خاموش شده و کاربران به هیچ وجه نمی تواند دوباره آن را روشن نمایند.

اما راه حل اصلی برای برطرف نمودن بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4 چیست؟

با توجه به اینکه بعد از شوک دادن به باتری دستگاه برای مدت محدودی روشن شده و دوباره خاموش می شود باید یک راه حل مناسب تر برای برطرف نمودن این مشکل در نظر گرفت.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی مایکروسافت سرفیس برای برطرف نمودن این مشکل ابتدا لپتاپ را باز کرده و باتری آن را با یک باتری اصلی و اورجینال تعویض می نمایند.

بعد از تعویض باتری و روشن شدن دستگاه مشاهده می کنید که سرفیس پرو 4 شما مانند قبل کارایی خود را حفظ نموده و پس از تمام شدن باتری شما می توانید با شارژ مجدد باطری به راحتی دستگاه را روشن نمایید.

 

هزینه های بالا برای تعویض باتری

بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4

یکی از مهمترین دلایلی که شاید باعث شود تا بسیاری از مشتریان از خرید سرویس ها منصرف شوند، قیمت بسیار بالاتر آنها نسبت به دیگر برندها در سطح بازار است.

این موضوع باعث شده است تا سرفیس ها تقریباً به عنوان یک لپ تاپ لاکچری با قیمت بسیار بالا شناخته شوند.

به همین دلیل است که به برطرف نمودن مشکلات مختلف این لپ تاپ ها ازجمله راه حلی که برای برطرف نمودن بزرگ ترین ضعف سرفیس پرو 4 در نظر گرفته شده است، هزینه های بسیار بالایی را به همراه دارد.

بجز هزینه‌هایی که برای دستمزد و خدمات در نظر گرفته می شود در صورتی که بخواهید باتری این لپ تاپ را با یک باتری اصل و اورجینال تعویض نمایید باید مبلغی در حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان را هزینه کنید.

با توجه به قیمت دستگاه های مشابه در سطح بازار  و همچنین هزینه‌هایی که برای تامین لوازم جانبی آنها از جمله باتری این دستگاه پرداخت می‌شود، می‌توانیم این هزینه ها برای برطرف کردن مشکل سرویس پرو 4 را بسیار بالا بدانیم که برخی از کاربران توانایی پرداخت آن را ندارند.

البته ارزش اقتصادی بالای سرفیس پرو 4 در کارایی و برطرف نمودن نیازهای کاربران می توان مشتریان را مجاب نماید که از این خدمات با هزینه های مختلف استفاده نمایند تا بتوانند از لپ تاپ خود برای انجام امور شخصی و پروژه های مختلف بهره مند شوند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب اخیر

این مرکز با هدف اولیه برطرف کردن تمامی مشکلات کاربران در زمینه ی استفاده از انواع مدل های مختلف سرفیس مایکروسافت تاسیس شده است.

آدرس ما

خیابان ولیعصر – تقاطع طالقانی

مجتمع نور تهران واحد 8093

88228701 – 88228799

88228861 – 88228865

ما را دنبال کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید