مشکلات سرفیس پرو 7

مشکلات سرفیس پرو 7 ممکن است بسیاری از موارد برای شما نیز آزاردهنده باشد اما برخی از این مشکلات راه حل بسیار ساده ای دارند که شما فقط کافیست تا مواردی که در ادامه مطلب به شما گفته می‌شود را در مورد مشکلات به وجود آمده انجام دهید.

درصورتی مشکلات به وجود آمده در لیستی که در ادامه برای شما می‌گویم وجود داشت و شما نتوانستید خودتان مشکلات را برطرف نمایید بهتر است برای استفاده از خدمات نمایندگی سرفیس با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و درخواست خود را برای تعمیر و تعویض قطعات خراب شده ثبت نمایید.

مشکلات سرفیس پرو 7 از نظر سخت افزاری و نرم افزاری

سفید برفی وهفت عنوان یکی از جذاب ترین محصولات در چند سال گذشته توانسته است مشتریان زیادی را برای خرید ترغیب نماید اما برخی از مشکلات باعث شدند تا کسانی که از این دستگاه استفاده می‌کنند در برخی از موارد با چالش‌های روبه‌رو شوند.

در ادامه قصد داریم برخی از مشکلات عمده ای که برای این محصول از نظر سخت افزاری و نرم افزاری به وجود می‌آید را مورد بررسی قرار دهیم.

مشکلات سرفیس پرو 7 در شارژ نشدن دستگاه

برای برطرف کردن این مشکل بهتر است ابتدا آداپتوری همان شارژ دستگاه را از نظر اتصال به سرفیس چک کرده و مطمئن شوید که اتصال از نظر برق از نظر آداپتور به خوبی برقرار شده است.

علاوه بر این بهتر است شارژ را به یک پریز دیگر وصل کرده و در برخی از موارد آداپتور را ۱۸۰ درجه بچرخانید و دوباره به دستگاه متصل کنید.

در صورتیکه مشکلات به وجود آمده برطرف نشد باید درایور باتری دستگاه را حذف کرده و دوباره آن را نصب کنید.

تمامی مشکلاتی برای سرفیس از نظر شارژدهی به وجود می‌آید در نمایندگی سرفیس در سریع ترین زمان ممکن را با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته پس از تست و عیب یابی اولیه قابل برطرف شدن میباشد.

مشکلات سرفیس پرو 7

از کار افتادن صفحه نمایش سرفیس پرو 7

یکی از بزرگترین مشکلاتی که کاربران در هنگام استفاده از سرفیس پرو ۷ به آن اشاره کردند مربوط به صفحه نمایش آن و از کار افتادن آن در موارد مختلف است.

در این صورت شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که درایور صفحه نمایش از کار افتاده است و فعالیت خود را قطع کرده است که اگر این موضوع اتفاق افتاده باشد و شما با نصب درایور بازهم با آن مشکل روبرو می باشید باید به سراغ این گزینه بروید که صفحه نمایش دستگاه شکسته و یا نیم سوز شده است.

در صورتی که خوش شانس باشید و مشکل سرفیس پرو 7 فقط مربوط به حذف از کار افتادن در آن باشد می توانید به راحتی با نصب درایور جدید مشکل نمایشگر خود را برطرف کنید اما اگر بخت با شما یار نباشد و با تغییر درایور مشکل نمایشگر برطرف نشد مطمئن باشید که نمایشگر شما دچار شکستگی و یا نیم سوز شدن بوده است و باید برای تعمیر نمایشگر و یا تعویض نمایشگر سرفیس به یک مرکز مطمئن و معتبر مراجعه کنید.

نمایندگی سرفیس علاوه بر تعویض نمایشگر سرفیس پرو 7 تمامی لوازم جانبی مدلهای مختلف سرفیس را با ضمانت اصلی و اورجینال بودن در اختیار شما قرار می دهد.

مشکل کم بودن و تیره بودن نمایشگر

در برخی از موارد کاربران به این مشکل اشاره کردند که نور صفحه نمایش بسیار پایین می باشد که این کار را با افزایش نور صفحه نمایش در تنظیمات دستگاه می توانید برطرف کنید اگر تغییری پس از اینکار به وجود نماید باید برای تنظیمات نرم افزاری بیشتر به افراد متخصص در این حوزه مراجعه کنید.

در برخی از موارد شاید نیاز باشد تا شما آپدیت های مربوط به ویندوز خود را انجام دهید و یا اگر دستگاه شما بعد از آپدیت ویندوز به چنین مشکلی برخورده است بهتر است که آخرین آپدیت های مربوط به صفحه نمایشگر خود را پاک کنید.

برای برطرف کردن این گونه از مشکلات سرفیس پرو ۷ می‌توانید از راه‌حل حذف و نصب مجدد درایور مربوطه نیز استفاده کنید.

سرفیس پرو 7 چه مشکلاتی دارد؟

حل مشکلات سرفیس پرو 7 از نظر صدا

اگر شما هم جزو کسانی هستید که با مشکلات صدا و یا قطع بودن و کمبود نان در سرفیس مواجه هستید بعد از انجام تمامی مراحل و تست های نرم افزاری باید به سراغ حذف و راه اندازی مجدد درایور مربوط به صدا بروید.

در صورتی که مشکل شما با این گزینه برطرف شد باید به سراغ آپدیت ویندوز خود بروید و اگر باز هم چنین مشکلی برای شما پابرجا بود باید حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا مشکل شما را از نظر نرم‌افزاری مورد بررسی قرار داده و در صورتیکه قطعات سخت افزاری باعث بروز چنین مشکلی شده باشند برای تعمیر و تعویض آنها اقدام نمایند.

مشکلات سرفیس در اتصال به وای فای

از دیگر مشکلات سرفیس پرو 7 می‌توان به وصل شدن به وای فای اشاره کرد که برای اطمینان از این کار باید ابتدا از روشن بودن کامل وای‌فای خود مطمئن باشید.

برای برطرف کردن این مشکل نیز بهتر است درایور مربوط به وای فای را  کرده و دوباره مجدد آن را نصب نمایید و یا اگر آپدیت‌های در این زمینه دریافت کرده‌اید و پس از آپدیت ها به چه مشکلی برخورد کرده اید بهتر است یا تای آخر مربوط به وای فای را غیر فعال کنید.

از دیگر مشکلاتی که در هنگام استفاده از ۰۰۷ میتوانید تجربه کنیم می‌توانیم مشکلات مربوط به آپدیت نشدن ویندوز و یا پایین بودن سرعت در هنگام استفاده از ویندوز اشاره نمود که باعث می‌شود تا مشکلاتی در هنگام استفاده از این دستگاه داشته باشید.

حل تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سرفیس پرو ۷

با توجه به اینکه سرفیس ها قطعات بسیار لاکچری از آن به قیمت بسیار بالایی دارند برای اینکه عملیات تعمیر آنها با کیفیت بسیار بالایی انجام شود و نیاز به پرداخت هزینه‌های مجدد نباشد و یا قطعات سخت افزاری سالم دستگاه در اثر تعمیرات آن مشکلات نشوند باید حتماً از خدمات مراکز مطمئن که از افراد و نیروهای متخصص استفاده می‌کنند بهره مند شوید.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی سرفیس با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته و تست و عیب یابی اولیه تمامی مشکلات به وجود آمده بر روی دستگاه با استفاده از همین ابزار توانست است کیفیت بسیار بالایی را در ارائه خدمات مربوط به مشکلات سرفیس پرو ۷ به مشتریان داشته باشد.

نکته مهمی که می‌تواند خیال شما را از بابت برطرف کردن تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سرویس را برطرف کند این است که گارانتی معتبر تعمیر و ضمانت نامه اصلی برای قطعات مختلف به صورت کتبی و اورجینال در اختیار شما قرار می گیرد و هیچگونه نگرانی بابت تعمیر و تعویض قطعات سرفیس خود نداشته باشیم.

Rate this post

مطالب اخیر

این مرکز با هدف اولیه برطرف کردن تمامی مشکلات کاربران در زمینه ی استفاده از انواع مدل های مختلف سرفیس مایکروسافت تاسیس شده است.

آدرس ما

خیابان ولیعصر – تقاطع طالقانی

مجتمع نور تهران واحد 8093

88228701 – 88228799

88228861 – 88228865

ما را دنبال کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید