تعمیر ال سی دی سرفیس با توجه به حساسیت‌های که در این قسمت وجود دارد باید حتماً توسط افراد متخصص و با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته انجام شود.

در صورتی که عملیات تعمیر برای ال سی دی سرفیس شما امکان‌پذیر نبود باید به سراغ تعویض آن با یک ال سی دی جدید و اورجینال بروید که هزینه‌های بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت پس تا جای ممکن سعی کنید که نکات مختلف در نگهداری و استفاده از سرویس ها را رعایت کنید زیرا قیمت بسیار بالای این دستگاه ها باعث می‌شود تا خرید قطعات آنها و تجهیزات جانبی آنها نیز بسیار برای شما گران تمام شود.

تعمیر ال سی دی سرفیس

سرفیس به عنوان محصولات بسیار لاکچری شناخته می شوند که از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند اما این قیمت بسیار بالا با کیفیت بسیار بالای بدنه آنها نیز همراه شده است و سرفیس را می‌توانیم از نظر فیزیکی یکی از با کیفیت ترین و مقاوم ترین لپ تاپ های بازار بدانیم.

در برخی از موارد به دلایل مختلف از جمله بی‌احتیاطی در استفاده کردن سرفیس ممکن است ال سی دی شما دچار مشکل شده و نیاز داشته باشد تا عملیات تعمیر برای برطرف کردن مشکل آن انجام شود.

ال سی دی سرفیس شما ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شده باشد و البته هر کدام از این دلایل ممکن است علائم مربوط به خود را داشته باشند.

زمانی که ی تعمیر سرفیس مراجعه می‌کنید تیم فنی و تخصصی نمایندگی سرفیس ابتدا تمامی تست‌های اولیه روی دستگاه شما انجام می دهد تا خرابی های به وجود آمده بر روی دستگاه به صورت کامل مشخص شوند.

پس از این کار با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته قسمت های خراب شده دستگاه از جمله ال سی دی و قسمت های دیگری که باعث خرابی ال سی دی دستگاه شما شده اند به صورت کامل مورد تعمیر قرار می‌گیرند.

این تست و عیب یابی اولیه به شما کمک می کند تا بتوانید با کیفیت بسیار بالا تمامی قسمت های خراب شده دستگاه را تشخیص داده و عملیات تعمیر شما نیز با سرعت بسیار بالاتری انجام شود.

تعمیر ال سی دی سرفیس مایکروسافت

تعمیر لپ تاپ خاموش سرفیس

در برخی از موارد لپ تاپ سرفیس شما به صورت ناگهانی خاموش شده و شما نمی توانید آن را روشن کنید.

از دلایل مختلف سخت افزاری همانند خراب شدن تاچ و دکمه خاموش روشن دستگاه که بگذریم باید به این نقطه برسیم که یکی از دلایل خاموش شدن دستگاه سرفیس شما ممکن است خراب شدن نمایشگر و ال سی دی آن باشد.

زمانی که ال سی دی دستگاه شما دچار خرابی شده است باید ابتدا تست و عیب یابی اولیه را در منزل انجام دهید و مطمئن شوید که مشکل دستگاه شما از طرف ال سی دی میباشد.

برای این کار می توانید صفحه خود را با یک کابل به نمایشگاه‌های خارجی باید کرده و در صورتی که هیچگونه مشکلی در نمایش تصاویر نداشته باشید مطمئن می‌شوید که تاچ و ال سی دی لپ تاپ شما دچار مشکل شد ما باید برای تعمیر ال سی دی سرفیس اقدام نمایید.

در صورت بروز چنین مشکلاتی فنی و تخصصی نمایندگی مایکروسافت سرفیس تست و اولیه روی دستگاه شما انجام می دهد تا متوجه شود که دلیل خراب شدن ال سی دی شما چیست و پس از متوجه شدن دلیل خرابی ال سی دی به سراغ تعمیر ال سی دی سرفیس با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته میرود.

وارد شدن ضربه به ال سی دی سرفیس

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است باعث خراب شدن ال سی دی سرفیس شما شود، وارد شدن ضربه به قسمت های مختلف دستگاه از جمله ال‌سی‌دی دستگاه قسمت بسیار حساس و ظریفی است می‌باشد.

در صورتی که احتیاط لازم را در استفاده از این محصولات گران قیمت نداشته باشید ممکن است پس از مدت زمان کوتاهی دچار مشکلاتی شوید و بر اثر عوامل مختلفی مانند وارد شدن ضربه و یا افتادن از ارتفاع، نمایشگر ال سی دی آن دچار مشکلاتی شوند.

برای برطرف کردن چنین مشکلاتی باید ابتدا تست و عیب یابی اولیه روی دستگاه شما انجام شود تا مطمئن شوید که فقط قسمت السیدی داشت مشکل شده و دیگر قسمت‌های مربوط به آن و قسمت هایی که به نمایشگر شما اتصال دارند هیچ گونه خرابی ندارند.

اگر عملیات تعمیر ال سی دی سفید قابل انجام باشد تیم فنی و تخصصی این مرکز نسبت به برطرف کردن مشکل آن اقدام می‌کنند اما اگر السیدی شما را به صورت کامل از بین رفته باشد و یا دچار سوختگی کامل شده باشد باید برای تعویض ال سی دی خود اقدام کنید که در ادامه به نکات مهمی درباره آن اشاره خواهیم کرد.

تعویض ال سی دی سرفیس

ریخته شدن آب یا مایعات روی ال سی دی سرفیس

یکدیگر در حالی که ممکن است شما با لپ تاپ خاموش سرفیس روبرو شوید باید بر روی نمایشگر و دیگر قسمت‌های سخت افزاری دستگاه مانند قسمت های حیاتی مانند مادربرد می باشد.

در صورت بروز چنین مشکلاتی ممکن است ابتدا با کاهش کارآیی نمایشگر خود روبرو شوید و پس از مدت زمانی به صورت کامل نمایشگر شما خاموش شده یا دچار مشکلات عمده شود.

بعد از این کار به سراغ تست اولیه دستگاه بروید و تمامی مشکلات به وجود آمده برای قسمتهای مختلف سخت افزاری در صورت ریخته شدن آب یا مایعات را مورد بررسی قرار دهید.

تعویض ال سی دی سرفیس

در صورتی که عملیات تعمیر ال سی دی سرفیس امکان پذیر نباشد و یا برای حجم بالای خرابی ها این عملیات جوابگو نباشد باید از ال سی دی جایگزین استفاده کنید که با توجه به لمسی بودن ال سی دی های سرفیس و البته قیمت بسیار گران یی که این تجهیزات دارند خرید یک سی‌دی جدید ممکن است هزینه هایی برابر با خرید یک لپ‌تاپ از دیگر برندها را برای شما به همراه داشته باشد.

به همین دلیل توصیه می‌شود تا حد ممکن از خراب شدن ال سی دی صفحه خود جلوگیری کنید و اگر با چنین مشکلاتی روبه‌رو شدید بهتر از حتماً از ال سی دی اصلی و اورجینال به جای نمایشگر خراب شده استفاده کنیم تا در کوتاه مدت دچار مشکلات عمده تر نشده و هزینه‌های بسیار بالاتری برای شما به وجود نیاید.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی سرفیس برای تمامی مدلهای مختلف این دستگاه، در کنار تعمیر ال سی دی سرفیس قطعات و لوازم جانبی و همچنین ال سی دی اصلی و اورجینال را با ارزان ترین قیمت و با ضمانت نامه کتبی و معتبر برای شما ارائه می نماید.

ضمانت نامه تعمیر ال سی دی سرفیس

بعد از اینکه عملیات تعمیر ال سی دی صرفه به پایان رسید شما در همان محیط نمایندگی می توانید دستگاه خود را تست کرده و سلامت عملیات تعمیر و کیفیت آن مطمئن شوید.

در صورت رضایت می توانید از گارانتی و ضمانت نامه معتبر برای عملیات تعمیر و همچنین گارانتی و ضمانت نامه کتبی برای قطعات تعویض شده استفاده کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل در آینده بتوانند از خدمات این مرکز به صورت کاملاً رایگان استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب اخیر

این مرکز با هدف اولیه برطرف کردن تمامی مشکلات کاربران در زمینه ی استفاده از انواع مدل های مختلف سرفیس مایکروسافت تاسیس شده است.

آدرس ما

خیابان ولیعصر – تقاطع طالقانی

مجتمع نور تهران واحد 8093

88228701 – 88228799

88228861 – 88228865

ما را دنبال کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید