تعمیر کیبورد سرفیس

تعمیر کیبورد سرفیس به‌دلیل ظرافت های سخت افزاری که در ساختار این قسمت به کار رفته است و البته فناوری هایی که در آن وجود دارد حتماً باید توسط افراد متخصص و ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته انجام شود تا مشکلی برای قسمتهای مختلف آن در حین عملیات تعمیر به وجود نمی‌آید.

نمایندگی سرفیس به عنوان اولین نمایندگی رسمی محصولات مایکروسافت در ایران تمامی قسمتهای سرفیس جمله کیبورد آن را بعد از تست و عیب یابی اولیه از طریق دستگاه و تجهیزات بسیار به روز و پیشرفته تعمیر می‌کند و پس از تعمیر این قسمتها به شما گارانتی معتبر نیز ارائه می کند تا در صورت بروز هرگونه مشکلات ناشی از عملیات تعمیر بتوانید از خدمات این مرکز به صورت کاملاً رایگان استفاده کنید.

تعمیر کیبورد سرفیس

سرفیس ها امروز طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده اند و به عنوان محصولات لاکچری شناخته می شوند که از قسمتهای مختلف سخت افزاری تشکیل شده اند. با توجه به اینکه کیبورد سرفیس به صورت مجزا در کنار قلم آنها ارائه می‌شود و شما بعد از اینکه سرفیس خود را خریدید باید هزینه اضافی را برای کیبورد آن نیز پرداخت کنید، می‌توانیم بگوییم که کیبورد سرفیس به عنوان یک محصول کاملاً لاکچری و یک قطعه سخت افزاری که نیاز به مراقبت دارد شناخته می شود.

به دلایل مختلفی ممکن است کیبورد سرفیس شما دچاره مشکل شده و بخشی از آن یا به صورت کامل تمامی قسمت های آن از کار بیفتد و شما برای کار کردن با آن دچار مشکلاتی شوید. سخت افزار کیبورد های سرفیس از جنس و مواد بسیار بادوام ساخته شده اند که باعث می شود تا درصد خرابی آنها بر اثر ضربه دیدن و ریخته شدن آب و مایعات پایین بیاید اما برخی موارد به دلایل مختلف دیگری و حتی همین دلایل در حجم بالاتر می‌توانیم شاهد بروز خرابی‌های در این قطعات باشیم که حتماً نیاز دارید تا آنها را به یک متخصص نشان دهید.

تعمیر کیبورد سرفیس باید حتماً توسط افراد متخصص و ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته انجام شود تا در صورتی که یک بخشی از کیبورد از کار افتاده است یا دلایل مختلفی برای خراب شدن کیبورد وجود دارد که ما از آنها مطلع نیستیم، در حین عملیات تعمیر شاهد خراب شدن بخش کامل از کیبورد های سرفیس نباشیم.

برای انجام خدمات کامل تعمیر قسمت های مختلف سرفیس از جمله کیبورد ها، تیم فنی و تخصصی نمایندگی سرفیس عزم خود را جم کرده است تا خدمات ویژه ای را در نظر بگیرد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

تعمیر کیبورد سرفیس

تعمیر کیبورد سرفیس  با تست و عیب یابی اولیه

زمانی که کیبورد شما به دلایل مختلف دچار خرابی شده باشد معممولا بخشی از آن یا همه قسمت های کیبورد دچار مشکل می‌شوند و شما شاید متوجه نباشید که خرابی به وجود آمده از سمت کدام بخش است به همین دلیل برای اینکه متوجه شویم کدام قسمت و کدام عامل باعث خرابی کیبورد شده است و کدام قسمت ها در حال حاضر خراب هستند باید حتماً تست و عیب یابی اولیه روی دستگاه انجام شود.

تست و عیب یابی اولیه قبل از تعمیر کیبورد سرفیس باعث می شود تا قسمت های خراب شده به درستی تشخیص داده شوند و شما بتوانید به بهترین شکل ممکن عملیات تعمیر را انجام دهید. در نمایندگی سرفیس تست و عیب یابی اولیه سرفیس ها و کیبورد آنها از طریق دستگاه ها و تجهیزات بسیار به روز و پیشرفته انجام می‌شود که این امکان را به شما می دهد که بتوانید با کیفیت بسیار بالا تمامی مشکلات به وجود آمده برای این قسمت ها را تشخیص داده و در حین عملیات تعمیر دیگر قسمت که سالم هستند چاره مشکل و خرابی نشوند.

تعمیر کیبورد سرفیس

تعویض قطعات با قطعات اصلی و اورجینال

در برخی موارد ممکن است برخی از قطعات داخلی کیبورد های سرفیس به دلایل خرابی و یا از کار افتاده و دیگر قابلیت تعمیر نداشته باشد و لازم باشند تا به جای آنها از قطعات اصلی و اورجینال جایگزین استفاده نمایید.

با توجه به اینکه کیبوردهای سرفیس قیمت بسیار بالایی دارد و معمولاً قطعات داخلی آنها نیز به نسبت قطعات داخلی کیبورد دیگر برند ها و مدل های لپ تاپ قیمت بالاتری دارند و به همین دلیل در حین خرابی این قسمتها کاربران ترجیح می دهند تا از قطعات فرعی با قیمت پایین تر استفاده کنند که این موضوع باعث می‌شود در کوتاه مدت آن قطعه از کار افتاده باشد و در بلندمدت باعث خرابی در بخش‌های بزرگتری از کیبورد دستگاه شود.

در صورتی که قصد دارید قطعه مورد نظر و خراب شده را با قطعات اصلی و اورجینال جایگذاری کنید می توانید از قطعات اصلی و اورجینالی که نمایندگی سرفیس با گارانتی و ضمانت نامه معتبر در اختیار شما قرار می دهد و البته قیمت بسیار پایین و اقتصادی نیز دارند استفاده نمایید.

شما به صورت حضوری و یا از طریق ارسال تیپاکس و پیک معتمد نمایندگی سرفیس می توانید عملیات تعمیر کیبورد سرفیس را با مشکلات سخت افزاری مختلف دست متخصصین این مجموعه بسپارید و البته اگر قصد دارید سرفیس گرانقیمت خود را تعمیر کنید و مشکلات آن را در محیط کاری برطرف کنید می توانید از خدمات تعمیر سرفیس در محل نیز استفاده کنید که باعث می شود تا شما در هزینه‌ها و زمان خود صرفه جویی قابل توجهی را به وجود بیاورید.

Rate this post

مطالب اخیر

این مرکز با هدف اولیه برطرف کردن تمامی مشکلات کاربران در زمینه ی استفاده از انواع مدل های مختلف سرفیس مایکروسافت تاسیس شده است.

آدرس ما

خیابان ولیعصر – تقاطع طالقانی

مجتمع نور تهران واحد 8093

88228701 – 88228799

88228861 – 88228865

ما را دنبال کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید