قلم سرفیس ها

یکی از مهم ترین تکنولوژی هایی که شرکت مایکروسافت توانست به واسطه ی تولید سرفیس ها مانور زیادی روی آن داده و تقریباً در این زمینه به محبوبیت بالایی برسد، قلم سرفیس ها بود.

سرفیس ها را با توجه به نوع و مشخصاتی که دارند در دسته بندی های مختلف تقسیم می کنند و با توجه به هیمن موضوع مایکروسافت نیز قلم سرفیس ها را در مدل های مختلف به بازار عرضه نموده است.

 

کارایی بالای قلم سرفیس ها

 

قلم سرفیس باید به صورت جداگانه تهیه شود و همین امر می تواند برای کاربران دغدغه هایی را در مورد کارایی آن ایجادی نماید زیرا با خرید این قلم و کیبورد، قیمت تمام شده ی محصول قدری بالا می رود.

مهم ترین نکته در مورد قلم سرفیس را می توان کارایی و کیفیت بالای آن ها نسبت به مدل های مشابه در بازار دانست.

این قلم ها از ساختار بسیار خوبی در بدنه درست شده اند و البته شیک بودن و زیبا بودن سرفیس ها برای این قلم ها نیز در نظر گرفته شده است.

قلم های سرفیس اولین قلم های با قابلیت ویژه و عملکرد بی نشیر بودند بودند که از قابلیت کج نویسی پشتیبانی کردند و البته این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دادند.

در ساختار قلم ها و همچنین سرفیس مطابق با هر قلم تنظیماتی قرار داده شده است که می توان قلم را با توجه به نوع چپ دست یا راست دست بودن انتخاب نمود تا در صورت طراحی و یا یادداشت بر روی صفحه، سرفیس این موضوع را تشخیص داده و از آن برای زیباتر شدن و بهتر شدن موارد استفاده در قلم استفاده نماید.

نکته ای که در مورد قلم سرفیس ها وجود دارد این است که برای مدل های مختلف که سازگاری با آن ها دارند، هر کدام از قلم های دارای ساختار خاصی هستند و باید برای هر مدل قلم مخصوص آن را تهیه نمود.

نوک نرم، میزان مقاومت بالا، طراحی ساده و زیبا، عدم خراب شدن نمایشگر دستگاه و … از دیگر ویژگی های قلم سرفیس می باشند.

 

تعمیرات قلم سرفیس

قلم سرفیس ها

یکی از مهم ترین موضوعاتی که قطعا اکثر کاربران قلم های سرفیس با آن روبه رو می شوند، نوع استفاده از این محصول و مشکلاتی است که ممکن است به دلیل نقص فنی و ساختاری و یا عدم مراقبت درست از محصول به وجود بیایند.

قلم سرفیس ها دارای قسمت های مختلفی است که هر کدام از آن ها وظیفه و عملکرد خاصی را بر عهده دارند و می توانند دچار خرابی و یا نقص شوند.

با توجه به بحث تعمیرات تخصصی این قلم ها و همچنین تحریم هایی که وجود دارد، پیدا کردن مرکزی در داخل کشور که بتواند این محصولات را به صورت تخصصی تعمیر نماید، بسیار سخت است.

به همین دلیل ما در مرکز نمایندگی سرفیس کلیه تعمیرات سرفیس ها را با استفاده از نیروی مجرب و با تجربه انجام و ضمانت میکنیم.

در این بخش افراد متخصص و کاربلد داخلی دور هم جمع شده اند تا با استفاده از به روزترین ابزار و تجهیزات بتوانند مشکلات تمامی مدل های مختلف قلم سرفیس ها را حل نمایند.

موضوعی که در اینجا می تواند برای مشتریان و کاربران دغدغه هایی را ایجاد نماید، کیفیت تعمیرات است که با توجه به دانش تخصصی روز افراد و همچنین استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته، مدیریت مرکز با ارائه ی گارانتی معتبر، تعمیرات قلم سرفیس را از نظر کیفی تضمین نموده است.

تعمیر بخش های مختلف قلم سرفیس ها و یا تعویض باتری آن در سریع ترین زمان ممکن در این مرکز انجام می شود که البته با توجه به شرایط اقتصادی کنونی سعی کرده ایم تا کمترین هزینه را برای این کار در نظر بگیریم.

پس با خدمات بی نظیری که در این مرکز ارائه می شود می توانید تمامی مشکلات قلم سرفیس خود را به خوبی برطرف نمایید.

 

برخی از مشکلاتی که برای قلم سرفیس به وجود می آید

قلم سرفیس ها

بسیاری از مشتریان در هنگام مراجعه برای تعمیر قلم سرفیس ها مشکلات مختلفی را بیان می کنند که می توان از طریق سخت افزاری و یا نرم افزاری آن ها را حل نمود.

عمده مشکلاتی که ممکن است برای قلم سرفیس ها به وجود آمده و البته همه ی آن ها در این مرکز قابل حل می باشند، عبارتند از:

قلم جوهر ندارد ( پس از طی مراحل نرم افزاری مختلف در صورت عدم برطرف شدن مشکل باید برای تعویض قلم اقدام نمایید که در این مرکز قلم های اصل و اورجینال را با بهترین قیمت می توانید خریداری نمایید.)

با ضربه زدن بر روی دکمه بالا، میانبر تعیین شده قلم باز نمی شود.

چراغ روی قلم به صورت قرمز چشمک زن در آمده است که در این صورت باید برای تعویض باتری قلم اقدام نمایید تا دوباره شاهد عملکرد و کارایی بالای آن بر روی محصول سرفیس خود باشید.

 

2.7/5 - (7 امتیاز)

مطالب اخیر

این مرکز با هدف اولیه برطرف کردن تمامی مشکلات کاربران در زمینه ی استفاده از انواع مدل های مختلف سرفیس مایکروسافت تاسیس شده است.

آدرس ما

خیابان ولیعصر – تقاطع طالقانی

مجتمع نور تهران واحد 8093

88228701 – 88228799

88228861 – 88228865

ما را دنبال کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید