مرکز ما به عنوان نمایندگی سرفیس در جهت کسب رضایت بالای مشتریان و همچنین دوستداران تبلت های با کیفیت سرفیس مایکروسافت اقدام به فروش لوازم جانبی سرفیس اصل و اورجینال با پایین ترین قیمت ها نموده است.

 

لوازم جانبی سرفیس

لوازم جانبی سرفیس

سرفیس های مایکروسافت به عنوان یکی از تبلت های جذاب و پر از امکانات بازار مشتریان بسیار زیادی دارند که همین موضوع اهمیت استفاده از این محصولات را بسیار بالا برده است.

استراتژی های مختلف شرکت مایکروسافت برای ارائه ی مدل های سرفیس به بازار باعث شده است تا برخی کاربران مجبور شوند برخی از لوازم جانبی این محصولات را به صورت جداگانه خریداری نمایند.

علاوه بر این برای کارایی بهتر و همچنین محافظت از دستگاه در محیط های مختلف لازم است تا برخی از لوازم جانبی ها که توسط خود شرکت ها یا شرکت های معتبر ارائه می شود را نیز خریداری نمود.

سرفیس ها دارای ساختار ویژه ای هستند و به عنوان تبلت های دو در یک شناخته می شوند که به واسطه ی امکانات و ویژگی هایی که به خصوص در سرفیس پرو 3 قرار داده شده است جذابیت و کارایی خاصی دارند.

به همین دلیل و با توجه به اهمیت تهیه ی لوازم جانبی سرفیس ها در استفاده و نگهداری از این محصولات، مرکز ما در ادامه ی خدمات ویژه ی خود در زمینه ی سرفیس ها، تمامی لوازم جانبی این محصولات شامل قلم سرفیس، شارژر، باتری، محافظ صفحه نمایش و … را با پایین ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

 

تهیه ی لوازم جانبی اصل و اورجینال سرفیس ها

یکی از مهم ترین مواردی که در تهیه ی لوازم جانبی سرفیس ها به آن توجه نمود، اصل بودن این لوازم جانبی می باشد که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی کارایی و کیفیت دستگاه در محیط ها و کاربرد های مختلف داشته باشد.

به عنوان مثال اگر یک شارژر غیر اصل برای سرفیس خود خریداری نمایید، بعد از مدتی شاهد کاهش کیفیت و سرعت شارژ دستگاه خواهید شد.

این تنها بخشی از ماجراست و خراب شدن باتری و همچنین صدمه زدن به دیگر قسمت های دستگاه از جمله منبع تغذیه ی آن از مواردی است که می تواند به دلیل عدم استفاده از لوازم جانبی اصل رخ دهد.

همچنین زمانی که شما یک محصول فرعی و غیر اصل برای سرفیس خود خریداری می کنید، مدت کارایی و دوام آن پایین بوده و همین موضوع سبب می شود تا مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری برای خرید دوباره ی محصول جدید شوید.

 

تهیه قلم و محافظ صفحه نمایش اصلی از ضروریات استفاده از سرفیس ها

لوازم جانبی سرفیس

شرکت مایکروسافت همچنان سرفیس های خود را بدون قلم و کیبورد در اختیار مشتریان قرار می دهد و کاربران باید برای خرید جداگانه ی آن اقدام نمایند.

کاربران شاید بتوانند از کیبورد های با شرایط و جانمایی صفحه کلید مختلف مطابقت پیدا کرده و از آن ها استفاده نمایند، اما برای تهیه ی قلم های سرفیس باید حتما از مراکز که در زمینه ی لوازم جانبی اصل فعالیت می کنند، این محصول را مطابق با مدل سرفیس ها خریداری نمود.

کیفیت بالای قلم سرفیس اگر به از مراکز معتبر تهیه شود علاوه بر روان بودن و کاربری بسیار بالا می تواند باعث حفظ کیفیت صفحه نمایش دستگاه برای سال های متوالی نیز شود.

علاوه بر این محافظ صفحه نمایش سرفیس ها نیز با توجه به نوع کاربری آن ها که بیشتر در هنگام حرکت مورد استفاده قرار می گیرند، می تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد تا از هر گونه صدمه در هنگام کار کردن و یا ضرب دیدگی دستگاه جلوگیری نماید.

 

قیمت بسیار مناسب لوازم جانبی سرفیسلوازم جانبی سرفیس

شاید بسیاری از مخاطبان امروزه به دنبال فاکتور های مختلفی برای خرید لوازم جانبی باشند اما هنوز هم نمی توان از اهمیت قیمت و تاثیر آن در روند تهیه ی این محصولات به سادگی عبور نمود.

در این مرکز به عنوان نمایندگی مایکروسافت سرفیس سعی شده است با توجه به شرایط نوسانات اقتصادی اخیر کشور و بالا رفتن قیمت لوازم و تجهیزات جانبی دیجیتال، مناسب ترین قیمت ها برای هر محصول در نظر گرفته شود تا کاربران بتوانند با پرداخت  هزینه های بسیار مناسب، اقدام به خریداری این محصولات نمایند.

در ضمن خرید انواع لوازم جانبی در این مرکز می توانید از گارانتی معتبر آن که در تمام مدت گارانتی محصول به صورت کامل توسط تیم فنی و متخصص مرکز پشتیبانی می شود، استفاده نمود تا از این راه دغدغه های خود را برای استفاده از این تجهیزات جانبی و البته مدل های مختلف سرفیس از بین برد.

پس با خرید لوازم جانبی سرفیس از این مرکز علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها به واسطه ی قیمت پایین این محصولات، لوازم جانبی اصل و اورجینال شرکت های معتبر را با گارانتی خریداری نمایید تا به خوبی محافظ کیفیت و کارایی سرفیس خود در هر مکانی باشید.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

مطالب اخیر

این مرکز با هدف اولیه برطرف کردن تمامی مشکلات کاربران در زمینه ی استفاده از انواع مدل های مختلف سرفیس مایکروسافت تاسیس شده است.

آدرس ما

خیابان ولیعصر – تقاطع طالقانی

مجتمع نور تهران واحد 8093

88228701 – 88228799

88228861 – 88228865

ما را دنبال کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید